Sensacyjne odkrycia archeologiczne w Gniewie

Sensacyjne odkrycia archeologiczne w Gniewie

Atrakcje
2012-07-25

 Od kilku lat w Gniewie prowadzone są badania archeologiczne i to z wielkimi sukcesami. 
 
Ślady kościoła, osady z czasów przedkrzyżackich czy kaplica grobowa pełna ludzkich kości - to wszystko odnaleziono podczas prac archeologicznych w Gniewie.
 
Tegoroczne badania prowadzone będą do 28 lipca, codziennie o godz. 13.00 grupa archeologów pokazuje turystom wykopaliska!
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020