Jarmark Jagielloński w Lublinie

Jarmark Jagielloński w Lublinie

Atrakcje
2012-08-03

 JARMARK JAGIELLOŃSKI
17-19 sierpnia 2012
Stare Miasto w Lublinie
 
Jarmark Jagielloński prezentuje bogactwo kultury tradycyjnej Europy Środkowo-Wschodniej. Sztuka i rzemiosło z Polski, Ukrainy, Białorusi i Litwy prezentowane są w formach autentycznych oraz wzbogaconych współczesnymi elementami artystycznymi. Wszystko dzieje się na uliczkach Starego Miasta w Lublinie.
 
Jarmark Jagielloński to nie tylko kolorowe stragany wypełnione tradycyjnymi wyrobami rzemieślniczymi i rękodziełem, ale przede wszystkim fascynujący ludzie, koncerty muzyki folkowej i kapel ludowych, sztuki teatralne, pokazy filmowe czy barwne pochody dwumetrowej kury w orszaku mieszczan, kuglarzy, rzemieślników i muzyków.
www.jarmarkjagiellonski.pl
 
 
 
 
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118769 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020