Linia Czasu na Polskich Szlakach

Linia Czasu na Polskich Szlakach

Atrakcje
2012-08-06

 W profilu każdego Krajtrotera wprowadziliśmy Linię Czasu. Są to wszystkie wycieczki ułożone choronologicznie wg daty ich odbycia się. Suwakiem można przesuwać się w przeszłość do poszczególnych miesięcy i lat i pod każdym miesiącem widoczne są wycieczki, które się w danym miesiącu odbyły. Liczy się nie data dodania a data samej wycieczki.I tu ważna uwaga, na linii czasu widoczne są tylko te wycieczki, w których dodaliście datę ich odbycia.

Myślę że to fajny pomysł i będzie można sobie wrócić szybko pamięcią gdzie kiedy się było :)

Dla przykładu moja linia czasuZrobilismy też niewielkie zmiany w profilu.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020