Magic Malbork 11 sierpnia 2012

Magic Malbork 11 sierpnia 2012

Atrakcje
2012-08-09

 W najbliższą sobotę, 11 sierpnia, Malbork ponownie stanie się magiczną sceną, na której rozegrają się spektakle iluzjonistyczne, pokazy sztuki tanecznej i akrobatyki oraz ciekawej muzyki.
 
Impreza jest połączeniem historii z elementami współczesnymi. W tym czasie Malbork zapewnia mieszkańcom i turystom atrakcje od godz. 17.00 do pólnocy.
 
Po południu planowany jest po raz pierwszy profesjonalny „flash mob” na deptaku - błyskawiczny tłum tworzony w publicznych miejscach, by wykonać wspólny taniec. 
 
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020