Otwarcie Parku Etnograficznego Ziemi Żywieckiej w Ślemieniu

Otwarcie Parku Etnograficznego Ziemi Żywieckiej w Ślemieniu

Atrakcje
2012-08-21

25 sierpnia 2012 - otwarcie Skansenu w ŚlemieniuW najbliższą sobotę, podczas Dożynek w Ślemieniu otwarty zostanie Park Etnograficzny, który ma być żywą pamiątką minionych wieków tego obszaru.W etnoparku, prócz chałup i innych budowli przeniesionych tu z okolicznych miejscowości, mają być prezentowane dawne zawody, wyroby rękodzielnicze, życie jakoby przeniesione z minionych wieków...

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020