Rajd "Połoniny" w Bieszczadach - wrzesień 2012

Rajd "Połoniny" w Bieszczadach - wrzesień 2012

Atrakcje
2012-08-23

 Zapraszamy na 53. Rajd „Połoniny” organizowany przez Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie. Ześrodkowanie odbędzie się 29 września 2012 roku w Polankach koło Terki.
 
Od ponad półwiecza we wrześniu przewodnicy SKPB z Warszawy organizują kilkudniowy rajd na pożegnanie lata. Tegorocznej edycji „Połonin” przyświeca hasło: Szlakami legend, co oznacza odkrywanie śladów po Biesach, Czadach czy bardziej współczesnych zakapiorach.
 
Wystarczy plecak, mocne buty i dużo chęci, udział może wziąć każdy, niezależnie od wieku i doświadczenia górskiego. Będzie do wyboru około 10 tras, które poprowadzą po najciekawszych zakątkach Bieszczadów – zagubionych cerkwiach, opuszczonych wsiach czy stacjach leśnej kolejki. Każda z tras (namiotowa, chatkowa czy stodołowa) oferuje wysoki standard noclegów, bowiem bieszczadzkie niebo ma dużo więcej niż 5 gwiazdek :)
 
Punktem kulminacyjnym rajdu będzie ześrodkowanie, czyli spotkanie wszystkich uczestników przy wielkim ognisku i kubku "gluta" (kisiel z dodatkami) do rana. Rajd jest wyborną okazją do poznania niesamowitych ludzi z pasją. 
 
Rajd ma charakter niekomercyjny, a przewodnicy działają non profit, dlatego koszt wyjazdu będzie tak mały, jak to tylko możliwe. 
Szczegóły rajdu "Połoniny"
N
a Facebooku
 
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020