Park Rozrywki Adventure World Warsaw

Park Rozrywki Adventure World Warsaw

Atrakcje
2012-08-23

Ruszyła budowa Adventure World Warsaw w Grodzisku Mazowieckim. Ma to być potężny tematyczny Park Rozrywki oferujący przeżycia i rozrywkę na najwyższym światowym poziomie, poprzez ponad 50 różnego rodzaju atrakcji, w tym 24 przejażdżki i rollercoastery, największy w Polsce park wodny oraz emocjonującą strefę rozrywkową z kinami, restauracjami, sklepami, kawiarniami i pubami. Na terenie kompleksu znajdą się też 2 imponujące hotele tematyczne.Pierwsza część tego potężnego Parku Rozrywki w Grodzisku ma być dostępny w 2015 roku.http://www.adventureworldwarsaw.com

 

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020