Szlaki turystyczne na Polskich Szlakach

Szlaki turystyczne na Polskich Szlakach

Atrakcje
2012-08-24

Od dzisiaj wyodrębniliśmy w menu strony "Góry". Będziemy systematycznie ten dział rozbudowywać. Rozpoczynamy od zaznaczonych na mapie szlaków turystycznych i opisu tych szlaków.Na razie przygotowaliśmy Tatry, ale będą też inne góry. Tutaj przykład szlaku z Doliny 5 Stawów nad Morskie Oko. Mam nadzieję, że to Was zaciekawi i będziecie korzystać.Jak macie jakieś uwagi, sugestie, to piszcie na Forum

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020