Kolejne Parki Rozrywki taniej z Kartą Krajtroter

Kolejne Parki Rozrywki taniej z Kartą Krajtroter

Atrakcje
2012-08-28

W ciągu ostatniego tygodnia do Partnerów Karty Krajtroter dołaczyły kolejne bardzo ciekawe Parki Rozrywki:Ocean Park we Władysławowie - aż 10 zł zniżki na bilety wstępu
- Kulak Paark Legendy Karkonoszy w Karpaczu 20% zniżki na bilety
- Miasteczko Twinpigs w Żorach 10% na bilety.Wszystkie Parki to nowe tematyczne, oryginalne Parki oferujące nietypową rozrywkę!

W sumie odwiedzając wszystkie Parki z osobą towarzyszącą można zaoszczędzić aż 22 zł, a koszt Karty na cały rok to jedyne 20 zł!

Kup Kartę Krajtroter!Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121215 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020