Kraina Miniatur we Wrocławiu

Kraina Miniatur we Wrocławiu

Atrakcje
2012-08-30

Jutro, 31 sierpnia 2012 roku nastąpi oficjalne otwarcie Krainy Miniatur - Parku Miniatur we Wrocławiu, na ulicy Wróblewskiego, koło wrocławskiego Zoo.W dniu otwarcia wszystkie dzieci mają wstęp gratis!W dniu otwarcia park będzie czynny 13.00-21.00, w programie są m.in. warsztaty i zabawy dla dzieci, grillowanie, konkursy, ognisko, fireshow, chińskie lampiony i muzyka na żywo.

Oficjalna strona Krainy Miniatur

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020