Bracka Jesień 2012 w Cieszynie

Bracka Jesień 2012 w Cieszynie

Atrakcje
2012-09-05

 7 i 8 września Bracki Browar Zamkowy w Cieszynie
 
W najbliższy wekend Browar w Cieszynie zaprasza na imprezę otwartą Bracka Jesień 2012 wszystkich miłośników piwa i 166-letniego cieszyńskiego browaru. 
 
W piątek i sobotę będzie można zwiedzać Browar na wzgórzu zamkowym, posmakować i powąchać jak się warzy piwo Brackie unikalną metodą otwartej fermentacji, zjeść przysmaki kuchni cieszyńskiej, wypić i kupić piwa w kilkudziesięciu stylach piwnych z całego świata.
 
Dodatkowo od 19:00 - 24:00 można wziąć udział w nocnym zwiedzaniu browaru, (również pod ziemią).
 
Wstęp na Bracką Jesień 2012 i zwiedzanie Brackiego Browaru Zamkowego w Cieszynie (standardowa trasa) są bezpłatne.
 
Z uwagi na duże zainteresowanie zwiedzaniem Brackiego Browaru Zamkowego przyjmujemy zapisy do piątku 7 września - telefonicznie: 33 851 64 02 i przez e-mail: krystyna.nowak@grupazywiec.pl. W sobotę 8 września na zwiedzanie będzie można zapisywać się bezpośrednio na terenie browaru. Ilość miejsc ograniczona.
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020