Nowy panel adm i nagłówki do wyboru na Polskich Szlakach

Nowy panel adm i nagłówki do wyboru na Polskich Szlakach

Atrakcje
2012-09-06

Zmieniliśmy nieco panel administracyjny każdego Krajtrotera i dodaliśmy kilka opcji. Panel jest teraz widoczny w nagłówku, po najechaniu na własny nick (imię lub pseudonim). Znajduje się tam dostęp do edycji profilu, własnych wycieczek, mapy, znajomych itd.Pod nickiem znajdują się dodatkowe przyciski - wiadomości, nowe treści w portalu od ostatniego logowania oraz + służący do dodawania, np. wycieczek.Ponadto można sobie wybrać zdjęcie do nagłówka spośród kilkunastu zdjęć z Polski (w edycji profilu).

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020