I Zagłębiowski Rajd Przygodowy

I Zagłębiowski Rajd Przygodowy

Atrakcje
2012-09-06

22 września 2012 - Dąbrowa Górnicza Zapraszamy na kilkunastokilometrowy bieg na orientację po Dąbrowie Górniczej, po drodze zadania specjalne: basen, wspinaczka, kajaki, zejście pod ziemię, zagadki logiczne oraz łamigłówki. Zagłębiowski Rajd Przygodowy to najbardziej ekstremalna przygoda jaką możesz przeżyć w mieście. Wejdź do gry i udowodnij sobie i innym, że "Niemożliwe nie istnieje!".
 
Rajd organizują Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Śląskie Stowarzyszenie Podróżnicze "Garuda".
Uczestnicy imprezy otrzymają mapę miasta z zaznaczonymi punktami, do których należy dotrzeć. Punkty te, to ważne dla historii miasta miejsca, ale również obiekty rekreacyjne i sportowe.
 
Start zawodów - sobota 22 września o godzinie 10.00. 
 
PolskieSzlaki.pl objęły Patonat nad tym wydarzeniem.
 
Szczegóły Rajdu
 
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020