Twój Pulpit na Polskich Szlakach

Twój Pulpit na Polskich Szlakach

Atrakcje
2012-09-12

Od dzisiaj każdy Krajtroter ma swój Pulpit. Aby się do niego dostać należy kliknąć w trzecią ikonkę w nagłówku, poniżej nazwiska, z napisem nowe (ikonka ekranu).
W Pulpicie dostępne są różne ciekawe opcje, m.in panel administracyjny.Można tam szybko i łatwo ocenić miejscowości w Polsce, wybierając promień w kilometrach od miejsca zamieszkania. Ocena oznacza, że było się w tej miejscowości i system automatycznie zlicza, ile procent Polski zwiedziłeś (spośród miejcowości opisanych na Polskich Szlakach).W Pulpicie można też zaznaczyć które miejscowości chcemy odwiedzić lub które nas nie interesują. Możesz nas tu polubić (Facebook) i polecić stronę znajomemu, wpisując jego maila.

W Pulpicie zobaczysz też aktywność swoich znajomych na Polskich Szlakach. Myslę że to fajna sprawa, jak macie jakieś uwagi i propozycje w tej sprawie, piszcie na Forum

 Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111829 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.