Twój Pulpit na Polskich Szlakach

Twój Pulpit na Polskich Szlakach

Atrakcje
2012-09-12

Od dzisiaj każdy Krajtroter ma swój Pulpit. Aby się do niego dostać należy kliknąć w trzecią ikonkę w nagłówku, poniżej nazwiska, z napisem nowe (ikonka ekranu).
W Pulpicie dostępne są różne ciekawe opcje, m.in panel administracyjny.Można tam szybko i łatwo ocenić miejscowości w Polsce, wybierając promień w kilometrach od miejsca zamieszkania. Ocena oznacza, że było się w tej miejscowości i system automatycznie zlicza, ile procent Polski zwiedziłeś (spośród miejcowości opisanych na Polskich Szlakach).W Pulpicie można też zaznaczyć które miejscowości chcemy odwiedzić lub które nas nie interesują. Możesz nas tu polubić (Facebook) i polecić stronę znajomemu, wpisując jego maila.

W Pulpicie zobaczysz też aktywność swoich znajomych na Polskich Szlakach. Myslę że to fajna sprawa, jak macie jakieś uwagi i propozycje w tej sprawie, piszcie na Forum

 Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020