Festiwal Iluzji na Farmie Iluzji w Mościskach

Festiwal Iluzji na Farmie Iluzji w Mościskach

Atrakcje
2012-09-17

29-30 IX 2012Farma Iluzji w Mościskach organizuje pierwszy w Polsce, plenerowy i otwarty dla szerokiej publiczności Festiwal Sztuki Iluzji. Jest to też pierwszy w Polsce Park Rozrywki zajmujący się Iluzją. 
 
W programie Festiwalu są sceniczne występy doświadczonych iluzjonistów - Arkadiusza Cywińskiego i Łukasza Granta - lewitacje, transformacje, ćwiartowanie asystentek itp. oraz show mistrza tzw. manipulacji iluzyjnej - Szymona Maciaka, trzykrotnego zwycięzcy Międzynarodowych Kongresów Iluzjonistycznych w Łodzi. Będzie też rewelacyjny występ Marty Jasińskiej skierowany do najmłodszych.
 
W ramach Festiwalu odbędzie się przegląd konkursowy dla młodych adeptów sztuki iluzji z całej Polski. Wystąpią także artyści z programu Mam Talent.
 
Wstęp na Festiwal odbywać się będzie w ramach ceny biletu do Parku Rozrywki.
 
Szczegóły Festiwalu
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020