Gala Parowozów w Jaworzynie Śląskiej

Gala Parowozów w Jaworzynie Śląskiej

Atrakcje
2012-09-19

 29 września 2012
 
Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku zaprasza na Drugi Międzynarodowy Zlot Zabytkowych Lokomotyw, podczas którego będzie można zobaczyć parowozy z Niemiec, Czech i Polski, a ponadto ich pracę oraz obsługę. 
 
Atrakcją wieczoru będzie dodatkowo spektakl Biała Lokomotywa - rolę aktorów odegrają parowozy, które w otoczeniu świateł i pary, przy dźwiękach zespołu Babu Król stworzą niesamowite wrażenie.
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121215 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020