Karta Krajtroter w promocyjnej cenie 10 zł

Karta Krajtroter w promocyjnej cenie 10 zł

Atrakcje
2012-09-24

Od dzisiaj turystyczna karta rabatowa Krajtroter  jest w promocyjnej cenie i kosztuje tylko 10 zł, do odwołania!Ta kwota może się zwrócić już przy pierwszej wizycie w którymś z obiektów partnerskich, potem już tylko zarabiasz, przez cały rok. Właśnie 10 zł oszczędzisz podczas wizyty w 2 osoby w Rodzinnym Parku Atrakcji w Rybniku, aż 20 zł zaoszczędzisz podczas wizyty z Kartą w Ocean Park we Władysławowie!To świetna okazja na tanie zwiedzanie!

Kup Kartę Krajtroter

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020