Szlaki w Beskidzie Żywieckim na mapie w Polskich Szlakach

Szlaki w Beskidzie Żywieckim na mapie w Polskich Szlakach

Atrakcje
2012-09-27

Od dzisiaj na mapie można zobaczyć szlaki w Beskidzie Żywieckim, także są już gotowe Tatry, Pieniny i Beskid Żywiecki.W najbliższym  czasie chcemy zrobić Beskid Śląski, a później dodać możliwość, by przy tworzeniu wycieczek zaznaczać że jest to górska wycieczka i by można jej trasę prowadzić po tych szlakach. Mamy nadzieję że się uda :) I że Wam się ten pomysł spodoba :)Zobacz szlaki w Beskidzie Żywieckim

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020