Zmiany w wycieczkach na Polskich Szlakach

Zmiany w wycieczkach na Polskich Szlakach

Atrakcje
2012-10-01

Od dzisiaj wycieczki będą wyświetlane na jednej podstronie, tzn. że całą wycieczkę będzie można pooglądać na jednej stronie, bez przechodzenia osobno do galerii czy planu.Najpierw będzie widoczny krótki plan wycieczki, później relacja, galeria i mapa. Do zdjęć można też przejśc poprzez kilknięcie w avatar czyli główne zdjęcie wycieczki.Galeria będzie bez stronicowania, najpierw pokazanych jest 20 zdjęć po czym po kliknięciu w hasło pokaż wszystkie będą się pokazywać wszystkie zdjęcia w danej galerii.

Myślę że tak jest wygodniej i czytelniej :)

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020