Szlaki w Beskidzie Śląskim na mapie w Polskich Szlakach

Szlaki w Beskidzie Śląskim na mapie w Polskich Szlakach

Atrakcje
2012-10-05

Tak, jak obiecywaliśmy, pojawiły się szlaki turystyczne w Beskidzie Śląskim na mapie portalu, myślę że najważniejsze i najczęściej odwiedzane przez Krajtroterów Góry w Polsce już są, postaramy się teraz dodać możliwość prowadzenia tras wycieczek po tych szlakach.Obecnie na mapie w Polskich Szlakach są :Szlaki w Tatrach
Szlaki w Pieninach
Szlaki w Beskidzie Żywieckiem
Szlaki w Beskidzie Śląskim

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020