Top Atrakcje 2012 Krajtroterów

Top Atrakcje 2012 Krajtroterów

Atrakcje
2012-11-02

Dzisiaj rozpoczęła się na Polskich Szlakach zabawa TOP ATRAKCJE 2012Przez całą zimę głosując w ankietach będziemy wybierać topowe atrakcje w Polsce podzielone na kilka kategorii.Głosowanie potrwa do marca, każdego miesiąca wśród głosujących rozlosujemy 5 turystycznych kart rabatowych Krajtroter.

W kwietniu Wielki Finał, w każdej kategorii zostanie wybrany zwycięzca. Wtedy czeka nagroda niespodzianka!  Zapraszam do zabawy Top Atrakcje 2012.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020