Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

Atrakcje
2012-11-16

W niedzielę, 18 listopada, już po raz ósmy odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich.Zwiedzający będą mogli obejrzeć wystawy stałe i czasowe, poznać muzealne pracownie oraz projekty realizowane przez placówki, które biorą udział w imprezie. W zeszłym roku z możliwości bezpłatnego zwiedzania skorzystało w Krakowie ponad 30 tys. osób. Muzeum Narodowe w Krakowie przygotowało specjalny program z tej okazji.Więcej o Dniu Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020