Mikołaj w Olsztynie koło Częstochowy

Mikołaj w Olsztynie koło Częstochowy

Atrakcje
2012-11-29

6 grudnia - Wielkie rozświetlenie choinkiW czwartek 6 grudnia na olsztyńskim Rynku pojawi się Mikołaj, Anioły i choinka! Bożonarodzeniowa impreza potrwa od godziny 10.00 do 17.00 kiedy to rozświetli się wielka choinka przy akompaniamencie muzyki i fajerwerków. Przez cały dzień Mikołaj będzie rozdawał upominki. Każdy może w tym czasie stać się Aniołem.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020