Festiwal Lodowych Rzeźb w Dream Parku w Ochabach

Festiwal Lodowych Rzeźb w Dream Parku w Ochabach

Atrakcje
2012-12-20

W każdy weekend stycznia i lutego park rozrywki Dream Park Ochaby zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Rzeźb Lodowych.Podczas festiwalu nie tylko będzie można oglądać zmagania z kreowaniem brył lodu, ale samemu spróbować stworzyć własne dzieła. Dodatkowo nowością będą pokazy z użyciem ciekłego azotu, co z pewnością okaże się niezwykle widowiskowe.Bilety na Festiwal Rzeźb Lodowych będą w cenie: 16 zł normalny i 12 zł ulgowy (z kartą Krajtroter 10% zniżki). Impreza będzie się odbywać w soboty i niedziele stycznia oraz lutego w godzinach 10.00-17.00.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się relacjami z pobytu w Dream Parku!
Więcej o Festiwalu

 Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121215 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020