Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Atrakcje
2012-12-21

Z okazji Nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć Wam życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt, w białej pieżynce za oknem i ze smakołykami na stole.A jako podarunek świąteczny poprawiliśmy obsługę mapy i ułatwiliśmy dodawanie wycieczek. Można wyznaczać szybkie trasy z miejsca zamieszkania z podaniem liczby kilometrów itp. Wkrótce będzie możliwość poruszania się po szlakach górskich.WESOŁYCH ŚWIĄT

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020