Szopka w Chorzowskim Zoo

Atrakcje
2012-12-31

Śląskie Zoo w Chorzowie od kilku już lat organizuje u siebie niewielką szopkę Bożonarodzeniową, ze Świętą Rodziną i żywymi zwierzątkami.

W tym roku wybraliśmy się po raz pierwszy do Zoo zimą, tymbardziej, że jest fajna okazja, bo do 6 stycznia trwa promocja na bilety, wszyscy w tym czasie płacą tylko po 3 zł za wejście na teren Zoo, które jest czynne od 9.00 do zmroku (w Sylwestra nieczynne).

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020