Puchar Radia Zet w Beskidzkiej 5

Puchar Radia Zet w Beskidzkiej 5

Atrakcje
2013-01-09

26 stycznia - 23 lutego - Zimowy Puchar Radia Zet w Beskidzkiej 5W ferie gminy "Beskidzkiej 5" - Brenna, Istebna, Szczyrk, Wisła oraz Ustroń wraz z Radiem Zet zapraszają do udziału w zimowym pucharze. Zabawy narciarskie będą odbywały się w każdej z gmin Beskidzkiej 5 w soboty od 26 stycznia.Imprezom towarzyszyć będzie policja i GOPR, gdyż hasłem przewodnim Pucharu jest bezpieczeństwo na stokach narciarskich. Podczas Pucharu Zimowego można wziąć udział w slalomie rodzinnym na nartach, zobaczyć symulację akcji lawinowej z udziałem instruktorów GOPR-u i psów ratowniczych, założyć alkogogle, zbudować pojazd śnieżny czy wykonać śniegowe graffiti. Na uczestników czekają zabawy, nagrody i gadżety.

Harmonogram Zimowego Pucharu:

1. Ustroń: 26 stycznia – Stok Narciarski Czantoria
2. Istebna: 2 lutego – Stok Narciarska Zagroń
3. Brenna: 9 lutego – Kompleks Dolina Leśnicy
4. Szczyrk: 16 lutego – Ośrodek Narciarski Czyrna
5. Wisła: 23 lutego – Ośrodek Narciarski StożekRozpoczęcie każdej imprezy o godzinie 10.00, a godzinę później slalom rodzinny.
Zapraszamy!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020