Targi Turystyki i Wypoczynku LATO  2013

Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013

Atrakcje
2013-04-03

XVII Targi Turystki i Wypoczynku- 19-21 kwietnia 2013. Wstęp wolny.Wszystkim Krajtroterom polecamy kolejną edycję Targów LATO. Jest to wielki kiermasz ofert  wyjazdowych, nie tylko wakacyjnych, ale też weekendowych i jednodniowych. Na Targach prezentują się hotele, pensjonaty, uzdrowiska, sanatoria oraz gospodarstwa agroturystyczne.Targi LATO to doskonała okazja na spędzenie kwietniowego weekendu z rodziną. Mają tu miejsce występy zespołów muzycznych, pokazy tańców, degustacje specjałów regionalnych, a także  zagadki turystyczne. W "strefie atrakcji" przez dwa dni targów wszyscy mogą korzystać ze sprzętu rozrywkowego, uczestniczyć w grach i zabawach sportowo-rekreacyjnych oraz warsztatach. W strefie dzieci będzie dmuchany krokodyl, statek piracki, kącik animacyjny itp. 

Targi odbywac się będą w Hali MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Więcej o Targach Lato 2013Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020