Top Atrakcje 2012 - Finał

Top Atrakcje 2012 - Finał

Atrakcje
2013-04-08
W kwietniu trwa finał akcji Top Atrakcje 2012. Dwie najlepsze atrakcje w każdej kategorii wytypowane w eliminacjach, obecnie znajdują się w głosowaniu finałowym. Z nich wybieramy Top Atrakcję w każdej kategorii. Zachęcamy do głosowania, wśród zalogowanych głosujących wylosujemy Karty rabatowe Krajtroter, bilety promocyjne do Parku Rozrywki i nagrody niespodzianki! Zagłosuj tutaj …

W kwietniu trwa finał akcji Top Atrakcje 2012.Dwie najlepsze atrakcje w każdej kategorii wytypowane w eliminacjach, obecnie znajdują się w głosowaniu finałowym. Z nich wybieramy Top Atrakcję w każdej kategorii.Zachęcamy do głosowania, wśród zalogowanych głosujących wylosujemy Karty rabatowe Krajtroter, bilety promocyjne do Parku Rozrywki i nagrody niespodzianki!

Zagłosuj tutaj

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020