Top Atrakcje 2012 - Finał

Top Atrakcje 2012 - Finał

Atrakcje
2013-04-08
W kwietniu trwa finał akcji Top Atrakcje 2012. Dwie najlepsze atrakcje w każdej kategorii wytypowane w eliminacjach, obecnie znajdują się w głosowaniu finałowym. Z nich wybieramy Top Atrakcję w każdej kategorii. Zachęcamy do głosowania, wśród zalogowanych głosujących wylosujemy Karty rabatowe Krajtroter, bilety promocyjne do Parku Rozrywki i nagrody niespodzianki! Zagłosuj tutaj …

W kwietniu trwa finał akcji Top Atrakcje 2012.Dwie najlepsze atrakcje w każdej kategorii wytypowane w eliminacjach, obecnie znajdują się w głosowaniu finałowym. Z nich wybieramy Top Atrakcję w każdej kategorii.Zachęcamy do głosowania, wśród zalogowanych głosujących wylosujemy Karty rabatowe Krajtroter, bilety promocyjne do Parku Rozrywki i nagrody niespodzianki!

Zagłosuj tutaj

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.