Polskie Szlaki w Śląskim Wesołym Miasteczku

Polskie Szlaki w Śląskim Wesołym Miasteczku

Atrakcje
2013-07-08
Tylko w tym tygodniu każdy Krajtroter może otrzymać 10% zniżki w Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie! Wystarczy przy zakupie biletu powiedzieć hasło "polskieszlaki.pl"! Akcja trwa w dniach od 8 lipca 2013 do 14 lipca 2013 włącznie Uwaga! W poniedziałek Śląskie Wesołe Miasteczko jest nieczynne! Szczegóły akcji   …

Tylko w tym tygodniu każdy Krajtroter może otrzymać 10% zniżki w Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie!Wystarczy przy zakupie biletu powiedzieć hasło "polskieszlaki.pl"!
Akcja trwa w dniach od 8 lipca 2013 do 14 lipca 2013 włącznie
Uwaga! W poniedziałek Śląskie Wesołe Miasteczko jest nieczynne!Szczegóły akcji
 

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020