Pustynne Miraże czyli impreza na Pustyni Błędowskiej

Pustynne Miraże czyli impreza na Pustyni Błędowskiej

Atrakcje
2013-07-24
26-28 lipca -  Desert Ethno Fest W najbliższy weekend zapraszamy na Pustynię Błędowską na "Pustynne Miraże". W piątek 26 lipca otwarcie wystawy fotograficznej podróżnika Łukasza Pieńkowskiego (Dom Kultury „Papiernik” w Kluczach, godz. 18.00) oraz pokazy filmów dokumentalnych, etnicznych i podróżniczych (Restauracja „OPOKA”, Klucze, od 19.30). 27 i 28 …

26-28 lipca -  Desert Ethno FestW najbliższy weekend zapraszamy na Pustynię Błędowską na "Pustynne Miraże".
W piątek 26 lipca otwarcie wystawy fotograficznej podróżnika Łukasza Pieńkowskiego (Dom Kultury „Papiernik” w Kluczach, godz. 18.00) oraz pokazy filmów dokumentalnych, etnicznych i podróżniczych (Restauracja „OPOKA”, Klucze, od 19.30).27 i 28 lipca zapraszamy na wzgórze Dąbrówka w Chechle. W sobotę przed południem jeźdźcy wyruszą na dystansowy rajd konny po pustyni. Konrad Poziemski będzie kontynuował malowanie na murze tryptyku „Art Africa Jurassica”. O 14.00 biegacze wystartują do „Biegu Herosa” na 10 km. O godz. 18.00 zabrzmią egzotyczne i etniczne rytmy na gitarze „napędzanej” energią słoneczną. "Kosmiczny" zespół „JustLanded” zagra „muzykę świata” i rytmy reege. A po zmroku aż do świtu zabrzmi do tańca muzyka popularna, klubowa i etniczna.

W niedzielę na Pustyni zabawa od 13.00. Dzieci małe i duże będą malować piaskiem, aktywni będą jeździć na rowerach, uprawiać Nordick Walking i rzeźbić figury z piasku.

Więcej o Pustynnych MirażachAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020