Legendy zamków karpackich

Legendy zamków karpackich

Atrakcje
2013-07-26
29 lipca 2013 - Warszawa Zapraszamy 29 lipca do klubokawiarni Południk Zero (ul. Wilcza 25) o godzinie 19 na spotkanie z autorem bardzo ciekawej książki "Legendy zamków karpackich". Bartłomiej Grzegorz Sala przy blasku świec opowiadać będzie tajemnicze historie związane z karpackimi zamkami i całym regionem, ożywione przez zjawy i zbłąkane duchy. W trakcie wydarzenia …

29 lipca 2013 - WarszawaZapraszamy 29 lipca do klubokawiarni Południk Zero (ul. Wilcza 25) o godzinie 19 na spotkanie z autorem bardzo ciekawej książki "Legendy zamków karpackich".Bartłomiej Grzegorz Sala przy blasku świec opowiadać będzie tajemnicze historie związane z karpackimi zamkami i całym regionem, ożywione przez zjawy i zbłąkane duchy. W trakcie wydarzenia będzie można zdobyć autograf autora.

Więcej o spotkaniu

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020