Legendy zamków karpackich

Legendy zamków karpackich

Atrakcje
2013-07-26
29 lipca 2013 - Warszawa Zapraszamy 29 lipca do klubokawiarni Południk Zero (ul. Wilcza 25) o godzinie 19 na spotkanie z autorem bardzo ciekawej książki "Legendy zamków karpackich". Bartłomiej Grzegorz Sala przy blasku świec opowiadać będzie tajemnicze historie związane z karpackimi zamkami i całym regionem, ożywione przez zjawy i zbłąkane duchy. W trakcie wydarzenia …

29 lipca 2013 - WarszawaZapraszamy 29 lipca do klubokawiarni Południk Zero (ul. Wilcza 25) o godzinie 19 na spotkanie z autorem bardzo ciekawej książki "Legendy zamków karpackich".Bartłomiej Grzegorz Sala przy blasku świec opowiadać będzie tajemnicze historie związane z karpackimi zamkami i całym regionem, ożywione przez zjawy i zbłąkane duchy. W trakcie wydarzenia będzie można zdobyć autograf autora.

Więcej o spotkaniu

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.