Zaskakujący Lądek Zdrój

Atrakcje
2013-09-10

Przepiękny Lądek Zdrój to największe zaskoczenie podczas naszej wyprawy po Kotlinie Kłodzkiej. Cudny park zdrojowy ze Zdrojem Wojciech, pięknie odrestaurowany Rynek, ruiny kościoła ewangelickiego i wielowiekowy most gotycki, zaciszne Arboretum najwyżej położone w Polsce spośród wszystkich placówek tego typu, pobliskie Stawy Biskupie czu zagubione w lesie Stołowe Skały. To wszystko zobaczysz podczas wycieczki do Lądka Zdroju.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020