Konkurs Fjord Nansen Miej dzikość w sercu na co dzień!

Konkurs Fjord Nansen Miej dzikość w sercu na co dzień!

Atrakcje
2013-09-17
1 lipca - 30 września Zapraszamy na Konkurs Fjorda Nansena. Masz pasję outdoorową? Ten konkurs jest dla Ciebie! Podziel się swoimi sposobami na odjechaną i odważną aktywność i wygrywaj nagrody! Połączenie pasji outdoorowej i codziennych obowiązków nie jest łatwe, a do tego wymaga sporej pomysłowości. Masz swoją receptę na nietypową aktywność? Wstajesz rano, by przed założ…

1 lipca - 30 wrześniaZapraszamy na Konkurs Fjorda Nansena. Masz pasję outdoorową? Ten konkurs jest dla Ciebie! Podziel się swoimi sposobami na odjechaną i odważną aktywność i wygrywaj nagrody!Połączenie pasji outdoorowej i codziennych obowiązków nie jest łatwe, a do tego wymaga sporej pomysłowości. Masz swoją receptę na nietypową aktywność? Wstajesz rano, by przed założeniem krawatu popływać kajakiem? A może zjeżdżasz na nartach z torbą na zakupy pędząc po świeże bułeczki?

Do 30 września przyjmowane są zgłoszenia do konkursu, a od 20 października do 15 listopada 2013 odbędzie się głosowanie publiczności i obrady Jury. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w 2 kategoriach, a dodatkowo wśród wszystkich nadesłanych i zakwalifikowanych do konkursu zgłoszeń rozlosowane zostaną nagrody. Łączna pula nagród - 10 000 zł

Szczegóły na www.fjordnansen.plAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020