Tarnowskie Góry na fotografii

Atrakcje
2013-10-01

Tarnowskie Góry to nasze piękne rodzinne miasto, które może poszczycić się ciekawymi atrakcjami, również takimi, które budzą zachwyt i podziw turystów zza granicy! Zabytkowa Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga to udostępnione dla turystów fragmenty tarnogórskich pogórniczych podziemi, wspaniały kompleks zamkowy w Starych Tarnowicach, piękny Rynek z Ratuszem będącym perełką na Górnym Śląsku. Te i wiele innych atrakcji przyciągają tutaj turystów każdego dnia.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020