Turystyczna Lista Przebojów - wrzesień 2013

Turystyczna Lista Przebojów - wrzesień 2013

Atrakcje
2013-10-07
Zastanawiasz się, która z polskich atrakcji jest najpopularniejsza w Polsce? Przedstawiamy Wam Turystyczną Listę Przebojów. Co miesiąc będziemy przedstawiać 20 najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Polsce. Dziś zestawienie pojawia się po raz pierwszy. We wrześniu na czele zestawienia, podobnie jak w sierpniu, znajdują się Szlak Orlich Gniazd i Ojcowski Park Narodowy. Na trzecim miejscu, z dwoma oczkami w górę, znalazła …

Zastanawiasz się, która z polskich atrakcji jest najpopularniejsza w Polsce? Przedstawiamy Wam Turystyczną Listę Przebojów.Co miesiąc będziemy przedstawiać 20 najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Polsce. Dziś zestawienie pojawia się po raz pierwszy.We wrześniu na czele zestawienia, podobnie jak w sierpniu, znajdują się Szlak Orlich Gniazd i Ojcowski Park Narodowy. Na trzecim miejscu, z dwoma oczkami w górę, znalazła się Pustynia Błędowska. Tuż za nimi nowość na liście - Rynek w Zamościu.

Pełne wrześniowe notowanie znajdziesz na tej stronie

Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk Uzależniony od podróży 1654 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020