Atrakcje Kotliny Kłodzkiej

Atrakcje
2013-10-10

Kotlina Kłodzka to wspaniały, malowniczy region na Dolnym Śląsku, uwielbiany i chętnie odwiedzany przez turystów. Niezliczona jest tu liczba atrakcji, zarówno przyrodniczych, architektonicznych czy rekreacyjnych. Wokół piękne góry i szlaki piesze na czele ze Szczelińcem a w dole cudne uzdrowiska z parkami zdrojowymi. No i jeszcze najpiękniejsza jaskinia w Polsce (obok Raju) - Jaskinia Niedźwiedzia. A zimą wspaniałe tereny narciarskie i nowoczesne ośrodki, jak Czarna Góra czy Zieleniec. Serdecznie zapraszamy do Kotliny Kłodzkiej, najpierw w wirtualną podróż, a później na żywo :)

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020