Jura w ciekawym filmie promującym

Jura w ciekawym filmie promującym

Atrakcje
2013-11-20
Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego o Szlaku Orlich Gniazd na Jurze, powstałego na zlecenie Związku Gmin Jurajskich. Filmik jest niezwykle aktywny, kreatywny i pobudzający do działania. Już dziś zaplanuj wyprawę na Jurę! …

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego o Szlaku Orlich Gniazd na Jurze, powstałego na zlecenie Związku Gmin Jurajskich. Filmik jest niezwykle aktywny, kreatywny i pobudzający do działania. Już dziś zaplanuj wyprawę na Jurę!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020