Tarnów pogodny

Atrakcje
2013-11-28

Na niepogodę pogodny Tarnów - najcieplejsze miasto w Polsce. To tak dlatego, żeby zrobio się nam cieplej, przynajmniej na serduchu :) Tarnów to piękne, historyczne miasto leżące pomiędzy Krakowem i Rzeszowem, słynne m.in. z cudnego Ratusza i bardzo przyjemnej całej Starówki, która skłania do spacerków, wśród zabytków, bez zbytnich tłumów. Z pewnością polecam też odwiedzić ruiny zamku Tarnowskich, leżące na Górze Św. Marcina, skąd roztacza się piękna panorama miasta.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020