Aplikacja na androida - Jura

Aplikacja na androida - Jura

Atrakcje
2013-12-07
Niezmiernie się cieszymy, że możemy oddać Wam naszą pierwszą autorską aplikację na telefony i tablety z systemem Android. Na początek Jura Krakowsko-Częstochowska. W programie możecie znaleźć około 100 atrakcji z tego ciekawego regionu. Każda z nich jest ze zdjęciem i jest zaznaczona na mapie. Oprócz atrakcji jest tam również zestawienie wszystkich naszych filmów o Jurze, galeria …

Niezmiernie się cieszymy, że możemy oddać Wam naszą pierwszą autorską aplikację na telefony i tablety z systemem Android. Na początek Jura Krakowsko-Częstochowska.W programie możecie znaleźć około 100 atrakcji z tego ciekawego regionu. Każda z nich jest ze zdjęciem i jest zaznaczona na mapie. Oprócz atrakcji jest tam również zestawienie wszystkich naszych filmów o Jurze, galeria zdjęć oraz mapa z zaznaczonymi atrakcjami.Zapraszam do pobierania, oceniania i przesyłania uwag.

Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk Uzależniony od podróży 1648 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020