Zoo nie tylko w lato!

Atrakcje
2014-01-09

Po raz kolejny już Śląskie ZooChorzowie w okolicach Świąt Bożego Narodzenia wprowadziło promocję na bilety. Do 7 stycznia można było zwiedzić zoo za jedyne 3 zł od osoby, a dodatkowo zobaczyć szopkę z żywymi zwierzątkami! Już dwukrotnie odwiedzaliśmy w ten sposób chorzowski Ogród Zoologiczny i stwierdzam, że zimą to miejsce nie traci wiele na uroku, wiele zwierząt jest na wybiegach, a inne można oglądać w "domkach". Są też pawilony z akwariami i tropikalnymi zwierzętami, więc jest co podziwiać, a i można się zagrzać. Co budujące, w Zoo powstało kilka nowych wspaniałych wybiegów, np. dla tygrysów czy żyraf. Tak więc naprawdę polecam to miejsce, tym bardziej, że już sam Park Śląski z "nową" Elką jest nie lada atrakcją!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121215 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020