Zdjęcia i panel z opcjami

Zdjęcia i panel z opcjami

Atrakcje
2014-02-04
Dziś w naszym portalu nastapiły drobne zmiany. W widoku atrakcji, miejscowości i wycieczki panel z ocenami i link powiązane powędrowały do prawej kolumny. Dzięki temu zdjęcie pojawia się na środku ekranu. Ale to nie wszystkie zmiany. Można teraz z łatwością dodawać miejsca do ulubionych, zaplanować ich zwiedzanie lub oznaczyć jako ignorowane. Pojawiły się tam także tagi, określenie kategorii …

Dziś w naszym portalu nastapiły drobne zmiany.W widoku atrakcji, miejscowości i wycieczki panel z ocenami i link powiązane powędrowały do prawej kolumny. Dzięki temu zdjęcie pojawia się na środku ekranu. Ale to nie wszystkie zmiany.Można teraz z łatwością dodawać miejsca do ulubionych, zaplanować ich zwiedzanie lub oznaczyć jako ignorowane. Pojawiły się tam także tagi, określenie kategorii oraz inne przydatne linki.

Od dziś niezalogowani użytkownicy również mogą głosować na miejscowości i atrakcje. Co więcej przeglądarka pamięta głosowania i po zarejestrowaniu zostaną one przypisane do użytkownika.

Głosowanie na wycieczki pozostaje bez zmian. Użytkownik musi być zalogowany i posiadać przynajmniej jedną wycieczkę by móc głosować na wycieczki innych.Pojawiła się również możliwość dodawania wycieczek do ulubionych. Wycieczki ulubione można znaleźć w pulpicie użytkownika. Tam też pojawiły się boksy z najnowszymi ocenami.

Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk 1638 kilometrów