Zdjęcia i panel z opcjami

Zdjęcia i panel z opcjami

Atrakcje
2014-02-04
Dziś w naszym portalu nastapiły drobne zmiany. W widoku atrakcji, miejscowości i wycieczki panel z ocenami i link powiązane powędrowały do prawej kolumny. Dzięki temu zdjęcie pojawia się na środku ekranu. Ale to nie wszystkie zmiany. Można teraz z łatwością dodawać miejsca do ulubionych, zaplanować ich zwiedzanie lub oznaczyć jako ignorowane. Pojawiły się tam także tagi, określenie kategorii …

Dziś w naszym portalu nastapiły drobne zmiany.W widoku atrakcji, miejscowości i wycieczki panel z ocenami i link powiązane powędrowały do prawej kolumny. Dzięki temu zdjęcie pojawia się na środku ekranu. Ale to nie wszystkie zmiany.Można teraz z łatwością dodawać miejsca do ulubionych, zaplanować ich zwiedzanie lub oznaczyć jako ignorowane. Pojawiły się tam także tagi, określenie kategorii oraz inne przydatne linki.

Od dziś niezalogowani użytkownicy również mogą głosować na miejscowości i atrakcje. Co więcej przeglądarka pamięta głosowania i po zarejestrowaniu zostaną one przypisane do użytkownika.

Głosowanie na wycieczki pozostaje bez zmian. Użytkownik musi być zalogowany i posiadać przynajmniej jedną wycieczkę by móc głosować na wycieczki innych.Pojawiła się również możliwość dodawania wycieczek do ulubionych. Wycieczki ulubione można znaleźć w pulpicie użytkownika. Tam też pojawiły się boksy z najnowszymi ocenami.

Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk Uzależniony od podróży 1654 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020