Ustroń atrakcyjny

Atrakcje
2014-02-10

Ustroń leżący w sercu Beskidu Śląskiego to nie lada kąsek dla Krajtrotrów, namnożyło się tu wiele atrakcji. Polecamy to miejsce na weekendowy wypoczynek. Łazikom proponujemy pieszą wędrówkę na Równicę, Orłową czy Czantorię - górę narciarzy. Ale nie trzeba wędrować, aby je poznać, na sam szczyt Równicy prowadzi droga asfaltowa, a tu sporo atrakcji nie tylko dla dzieci, na Czantorię znów wyjeżdża kolej linowa. Koniecznie z dziećmi trzeba odwiedzić Leśny Park Niespodzianek z dzikimi zwierzętami, wstąpić do Pijalni Wód i przejść się deptakiem z pamiątkami, aż na Rynek i pod Bibliotekę podziwiać mural.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020