Nasz folkor ocalony

Nasz folkor ocalony

Atrakcje
2014-03-04
Polecamy wszystkim Krajtroterom piękną książkę "Nasz folklor ocalony". Ta książka pozwala odkryć i dotknąć czasów naszych przodków, starannie pielęgnowanych w regionalnych skansenach w całej Polsce. Pozycja ta znalazła się pod patronatem roku Kolberga i ukaże się 5 marca w księgarniach. "Nasz folklor ocalony" to kolejny tytuł z serii Ocalić od zapomnienia, przybliża …

Polecamy wszystkim Krajtroterom piękną książkę "Nasz folklor ocalony". Ta książka pozwala odkryć i dotknąć czasów naszych przodków, starannie pielęgnowanych w regionalnych skansenach w całej Polsce. Pozycja ta znalazła się pod patronatem roku Kolberga i ukaże się 5 marca w księgarniach."Nasz folklor ocalony" to kolejny tytuł z serii Ocalić od zapomnienia, przybliża on czytelnikom materialną kulturę ludową i dworską naszego kraju. Każdy z 12 rozdziałów prezentuje inny region, jego historię, zwyczaje i kulturę życia codziennego, a także budownictwo, rzemiosło oraz uprawę ziemi.Co ciekawe książkę można wygrać w naszym konkursie Akcja Atrakcja, pięć pierwszych miejsc otrzyma po jednym egzemplarzu tej fascynującej pozycji. Zapraszamy!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.