Piknik Ekologiczny - OPN

Piknik Ekologiczny - OPN

Atrakcje
2014-04-09
Piknik Ekologiczny w Ojcowskim Parku Narodowym - 26-27 kwietnia 2014 W ramach projektu "Czyste Góry- Czyste Szlaki" w dniach 26-27 kwietnia 2014 w Ojcowskim Parku Narodowym odbędzie się rozruch wiosenny połączony z porządkami na szlakach. Na parkingu pod ruinami zamku w Ojcowie, przy wjeździe na teren parku na Złotej Górze (w zielonej budce poboru opłat za parking) …

Piknik Ekologiczny w Ojcowskim Parku Narodowym - 26-27 kwietnia 2014W ramach projektu "Czyste Góry- Czyste Szlaki" w dniach 26-27 kwietnia 2014 w Ojcowskim Parku Narodowym odbędzie się rozruch wiosenny połączony z porządkami na szlakach.

Na parkingu pod ruinami zamku w Ojcowie, przy wjeździe na teren parku na Złotej Górze (w zielonej budce poboru opłat za parking) oraz przy parkingu pod Zamkiem w Pieskowej Skale) od rana 27 kwietnia będzie można odebrać worki i rękawice jednorazowe. Każdy może wybrać dowolny fragment znakowanego szlaku na terenie OPN-u.Zakończenie akcji na łące przy Bazarze Warszawskim w centrum Ojcowa. Od 12.00 czekamy na wszystkich przy ognisku, gdzie uczestnicy otrzymają dyplomy oraz upominki dla najaktywniejszych "zbieraczy", a także za najdłuższą trasę czy najciekawszy zebrany śmieć.

Zapraszamy wszystkich !
To nie obowiązek a przyjemność !
Więcej o akcji
 

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020