Przepiękny Rzeszów!

Atrakcje
2014-04-15

Rzeszów to wspaniała stolica Podkarpacia, z cudnie odrestaurowaną Starówką, która zachwyca swą urodą. Obszerny, zadbany Rynek z niezwykle efektownym Ratuszem i zabytkową studnią stanowi wizytówkę miasta. Pod nim ciągnie się Podziemna Trasa Turystyczna. Blisko stąd do Fary, a dalej deptakiem dojść można do okazałego zamku Lubomirskich w potężnym bastionem. Latem festiwal barw i dźwięków daje tu Fontanna Multimedialna. Wiele innych zacnych budowli zobaczyć można w tym historycznym mieście, dlatego polecamy spacer nie tylko wirtualny!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020