Polskie Szlaki na androida

Polskie Szlaki na androida

Atrakcje
2014-04-29
Na Majówkę warto wziąć Polskie Szlaki ze sobą. Dlatego przygotowaliśmy aplikację Polskie Szlaki na androida. W aplikacji znajdziesz opisy oraz zdjęcia wszystkich naszych atrakcji. Z łatwością wyszukasz najciekawsze atrakcje, znajdujące się w Twoim pobliżu gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo możesz zalogować się na swoje konto i oceniać atrakcje podczas ich zwiedzania. Możesz również zaznaczać, które atrakcje chcesz odwiedzić w przyszłości. …

Na Majówkę warto wziąć Polskie Szlaki ze sobą. Dlatego przygotowaliśmy aplikację Polskie Szlaki na androida.W aplikacji znajdziesz opisy oraz zdjęcia wszystkich naszych atrakcji. Z łatwością wyszukasz najciekawsze atrakcje, znajdujące się w Twoim pobliżu gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo możesz zalogować się na swoje konto i oceniać atrakcje podczas ich zwiedzania. Możesz również zaznaczać, które atrakcje chcesz odwiedzić w przyszłości. Dodatkowo aplikacja pokaże jak daleko i w jakim kierunku atrakcja znajduje się od Ciebie.Aplikacja pamięta ostatnio przeglądane atrakcje, posiada mapę z zaznaczonymi atrakcjami oraz posiada możliwość filtrowania listy atrakcji.

Aplikacja będzie przez nas regularnie aktualizowana i wzbogacana o nowe funkcjonalności.

Wszystko to oczywiście za darmo w Google Play - zapraszamy do pobierania.Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk Uzależniony od podróży 1656 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020