Cudna Wisła!

Atrakcje
2014-05-06

Wisła nie bez powodu bywa nazywana Perłą Beskidów, niemal każdy turysta uwielbia to miejsce, bo też namnożyło się tutaj atrakcji, a każdy znajdzie tu coś dla siebie, tłoczny i folkowy Rynek, rozrywkowy amfiteatr, malowniczy wodospad, wspaniałe Kaskady Rodła, górskie szlaki np. na Baranią Górę, rekreację, bogactwo przyrody w Rezerwacie Wisła i wiele innych. A niemal wszystkie je można odwiedzić podróżując Wiślańską Ciuchcią.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020