Aplikacja Polskie Szlaki - wersja 1.0

Aplikacja Polskie Szlaki - wersja 1.0

Atrakcje
2014-05-22
Dziś w Google Play pojawiła się najnowsza wersja aplikacji Polskie Szlaki oznaczona numerem 1.0.0 W tej wersji wprowadziliśmy wiele nowości. Piękne, płynne mapy dzięki Google Maps, ulepszyliśmy nawigację po aplikacji, wprowadziliśmy możliwość rejestracji przez program oraz dodaliśmy galerię do każdej atrakcji. Z tą aplikacją zwiedzanie stanie się o wiele przyjemniejsze. Zachęcamy do pobierania. …

Dziś w Google Play pojawiła się najnowsza wersja aplikacji Polskie Szlaki oznaczona numerem 1.0.0W tej wersji wprowadziliśmy wiele nowości. Piękne, płynne mapy dzięki Google Maps, ulepszyliśmy nawigację po aplikacji, wprowadziliśmy możliwość rejestracji przez program oraz dodaliśmy galerię do każdej atrakcji.Z tą aplikacją zwiedzanie stanie się o wiele przyjemniejsze. Zachęcamy do pobierania.

Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk Uzależniony od podróży 1656 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020