Chochoły na Jurze

Chochoły na Jurze

Atrakcje
2014-08-16

Święto Polskiego Chochoła 16.08.2014Zapraszamy dziś na Jurę, do Skarżyc koło Zawiercia, tam odbywa się święto z chochołami, czyli tradycja wielowiekowa tworzenia słomianych chochołów. Czy uda się pobić rekord Polski w tworzeniu największego słomianego chochoła? Imprezie towarzyszą kramy z ludowym rękodziełem, wycieczki pod Okiennik Wielki i konkursy dla dzieci.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020